Blog dünyadan futbol haberleri futbol futbol haberleri galatasaray Genel güncel futbol haberleri güncel spor haberleri Spor spor haberleri transfer

Galatasaray’da Abdülkerim Bardakçı’ya İtalya’dan Teklif

Süper Lig’ de fırtınalar estiren sarı kırmızlı takım Galatasaray çıktığı 24 karşılaşmada 19 galibiyet 3 beraberlik ve 2 mağlubiyet ile 60 puan da zirve koltuğunda tek başına yer alıyor.

Sarı kırmızılı takım da bu sezon ki takımın üstün performansı ile beraber oyuncu grubun da başarılı olması takımdaki dikkatleri de üzerine çekmeyi başarıyor.

Birçok dünya yıldız ile sezon başında kadrosunu güçlendiren sarı kırmızılı takım sezonu etkili performansı ile geçiren oyuncularına da teklifler gelmeye başlıyor.

Sarı kırmızılı takım Galatasaray ‘ın savunmasında yer alan 28 yasında ki stoper ‘i Abdülkerim Bardakci’ içinde transfer söylentileri ortaya çıkmaya başladı.

Bu sezon savunmada çok etkili bir performans gösteren 28 yasında ki stoper ‘i Abdülkerim Bardakci’ ya İtalya’ dan teklifler sezon sonunda gelecek.

İtalya’ da Seri A ekiplerinden Torino ve Udinese 28 yasındaki stoper ‘i Abdülkerim Bardakci ile yakında ilgilense de en büyük ilgiyi Atalanta gösteriyor.

28 yasında ki stoper ‘i Abdülkerim Bardakci ile sarı kırmızılı takım Galatasaray ‘ın 2025 yılına kadar sözleşmesi bulunurken 7 Milyon Euro ‘nun altında bir bedel ile de satmak istemiyorlar.

Abdülkerim Bardakcı İçin Sezon Sonu Teklifler Değerlendirilecek

Sarı kırmızılı takım Galatasaray ‘ın savunmasında yer alan 28 yasında ki stoperi Abdülkerim Bardakci’ için güçlü transfer söylentileri ortaya çıkmaya devam ediyor.

Bu sezon savunmada ki performansı ile birçok Avrupa kulübünün dikkatini çeken 28 yasındaki stoper ‘i Abdülkerim Bardakci’ için İtalyan ekipleri yakın takibe almış durumdalar.

Sezon sonun da takımdan gönderilmesine sıcak bakılan Abdülkerim Bardakci için İtalya’ da Seri A ekiplerinde özellikle Atalanta ‘nın çok yakında takip ettiği nabız yoklamalarına bile başlandığını biliyoruz.

İtalya’ da Torino ve Udinese’ nin de 28 yasında ki stoper Abdülkerim Bardakci’ için devre de olsalar da Atalanta bu transfer de bir adım daha önde duruyor.

Bu sezon Seri A ‘ da Avrupa kupalarına katılma mücadelesi veren Atalanta 28 yasında ki stoper Abdülkerim Bardakci’ yı kadrosuna katarak gelecek sezon Seri A ‘ da iddialı bir yerde olmak istiyorlar.

Abdülkerim Bardakçı‘nın Bu Sezonki Galatasaray Performansı

28 yasında ki stoper Abdülkerim Bardakci bu sezon sarı kırmızılı takımın sol stoper ‘ de ki vazgeçilmez isimlerinden birisi oldu.

Sezon başında sallantılı bir giriş yapsa da Okan Buruk hoca ile kısa sürede toparlayarak savunmada takımın en önemli isimlerinden birisi oldu.

Abdülkerim Bardakcı bu sezon sarı kırmızılı forma ile 21 maçta forma giyerken 2 gol ve 2 asistlik performansı ile 4 gole direkt katkı sağladı.

Savunmada iyi olduğu kadar hücumda da bu kadar skor üretimine katkı vermesi dikkat çeken özelliklerinden oldu.