Blog Genel İstanbul İstanbulspor Spor

İSTANBULSPOR 22 MAYIS’TA FİNAL İÇİN KAZANMAK ZORUNDA

İstanbul temsilcilerinden birisi olan İstanbul Sapa play-off mücadelelerinde Altay ile karşı karşıya gelecek. Rakibi ile oynadığı ilk maçta maneviyatla sahadan ayrılan İstanbulspor bu sefer kendi evinde, kendi sahasında maçı kazanmak ve finale yükselmek istiyor.

İSTANBULSPOR KAZANMAK İSTİYOR

26 Mayıs Çarşamba akşamı oynanacak olan finale çıkmak isteyen İstanbulspor rakibi Altay’ı yenerek finali adını yazdırmak istiyor. Play-off mücadelelerinde ilk maçta rakibine 3-2’lik bir skor ile mağlup olan İstanbulspor evinde oynayacağı rövanş maçını kazanmak istiyor.

İstanbulspor maçı kazanarak final biletini almak için sahaya çıkacak. Finali adını yazdırmak isteyen İstanbul her ne kadar ilk maçta rakibine yenilmiş olsa da hala finale çıkabilecek konumda. Rakibi Altay büyük bir avantaj kazanmış olsa da İstanbul Spor takımı bu avantajı kendine çevirmek istiyor. İstanbulspor ilk finalinde çıkmak istiyor. Süper lige çıkmak için çok yaklaşan İstanbulspor bu şansı elinden kaçırmak istemiyor. Sarı siyahlı İstanbul spor takımı rakibini iki farkla yenerek finale geçmek istiyor.

Rakibine karşı mutlak bir üstünlük kurmak zorunda olan İstanbulspor 90 dakika boyunca sahada terletecek. Kazanmak için sahaya çıkacak olan sarı siyahlı İstanbulspor takıma galibiyetle sahadan ayrılır finale yükselmek istiyor. Taraftarların ve kendilerine söz veren İstanbulspor takımı gelecek sezon Süper Lig’de mücadele etmek için son dakikaya kadar en iyi performanslarını sergileyecekler.

İlk kez finale çıkma şansını elinde tutan İstanbulspor takımı bu şansı kullanmak istiyor. Süper Lig’de bu kadar çok yaklaşmışken play-off mücadelelerinde rakibini yenilmek istemeyen İstanbulspor takımı finale adını yazdırmak için kıyasıya bir mücadeleye girecek.

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Bugün, 22 Mayıs Cumartesi günü saat 18:00’de İstanbul Süper kendi evinde, kendi sahasında Altay ile karşı karşıya gelecek. Play-off mücadelelerinde ikinci maça çıkacak olan bu iki takım birbirlerine karşı üstünlük kurmak istiyorlar. İstanbulspor her ne kadar ilk karşılaşmada rakibine yenilmiş olsa da finale çıkmayı çok istiyor. Final için kendi sahasında tane küçük olan İstanbulspor rakibine izin vermeden maçı kazanmak istiyor. Karşılaşma bugün, 22 Mayıs Cumartesi günü saat 18:00’de İstanbulspor ev sahipliğinde Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı’nda oynanacak.

Maçın hakemi Ali Palabıyık olacak. Maçı canlı olarak her zamanki gibi TRT spor üzerinden naklen bir şekilde izleyebilirsiniz.