Genel İstanbul İstanbulspor Spor TFF 1.Lig

İSTANBULSPOR 3 PUAN ALMAK İSTİYOR

Süper toto birinci Lig’in 29. haftasında bugün, 9 Nisan Cuma günü saat 19:00’da İstanbul Spor takımı kendi evinde, kendi sahasında başka bir İstanbul takımı olan Tuzlaspor ile karşı karşıya gelecek. Maç İstanbulspor ne sahipliğinde Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı’nda oynanacak.

Maçın hakemlik görevini Çağdaş Altay üstlenecek. Çağdaş Altay’ın yardımcıları ise Kemal mavi, Hasan Hüseyin tetik Burak kaplan olacak. Maçı canlı olarak TRT Spor üzerinden izleyebilirsiniz.

İSTANBULSPOR’DA PERFORMANS DÜŞÜKLÜĞÜ

İstanbul temsilcilerinden birisi olan İstanbulspor takımı son haftalarda istediği başarıyı ve istediği performansı sahada sergileyemedi. Oynadığı son beş maçta sadece bir kez galibiyeti gözleyen ve üç puan alan İstanbulspor takımı iki mağlubiyet ve iki beraberlik elde ederek sahadan ayrıldı.

Bu durumu düzeltmek ve bir an önce üzerindeki ölü toprağa atmak isteyen İstanbul Spor takımı Tuzlaspor karşısında kesin bir galibiyet arayacak.

Alacağı üç puanla galibiyet özlemini dindir Mac isteyen İstanbulspor takımı bu üç puanı kazanmak için 90 dakikanın her saniyesinde sahada ter dökecek. Şu an süper toto birinci ligde İstanbulspor takımı 48 puanla altıncı sırada yer alıyor. Bu üç puanı kazanırsa 51 puana ulaşacak Olan İstanbul spor takımı altıncı sırasını koruyabilecek.

Bugün karşılaştığı rakibi Tuzlaspor ise son dört maçında mağlubiyetle sahadan ayrılıyor. Ekibi Tuzlaspor 41 puanla sekizinci sırada yer alıyor. İstanbulspor takımı rakibine izin vermeyerek ve kalesini başarılı bir şekilde koruyarak bu maçı üç puanla tamamlamak istiyor.

Maç için tüm hazırlıkların tamam mı İstanbul spor takımı özellikle pas ve taktik çalışmaları üzerine hazırlıklarına tamamladın. Bu akşam saat 19:00’da rakibiyle karşılaşacak olan İstanbul spor takımı bu maçı kazanarak galibiyetini taraftarlarına armağan etmek istiyor.

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Süper toto birinci Lig’in 29. haftasında bugün, 9 Nisan Cuma günü saat 19:00’da İstanbulspor takımı başka bir İstanbul takım olan Tuzlaspor ile karşı karşıya gelecek. Maç İstanbulspor ev sahipliğinde Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı’nda oynanacak. Maçın hakemlik görevini Çağdaş Altay üstlenecek. Çağdaş Altay’ın yardımcıları ise Kemal mavi, Hasan Hüseyin tetik Burak kaplan olacak. Maçı canlı olarak TRT Spor üzerinden izleyebilirsiniz.