Genel İstanbul İstanbulspor Spor TFF 1.Lig

İSTANBULSPOR 3 PUAN KAZANMAK İSTİYOR

Süper Toto 1. Lig’in 27. haftasında İstanbulspor kendi evinde, kendi sahasında, Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı’nda Altınordu’yu ağırlayacak. Maç için tüm hazırlıklarını tamamlayan İstanbulspor ekibi güçlü ve dişli rakibini yenerek üç puanı kendi hanesine yazdırmak istiyor.

İSTANBULSPOR 50 PUAN OLMA PEŞİNDE

Süper Toto 1. Lig’de şu an 47 puanla beşinci sırada yer alan İstanbulspor ekibi bugün, 20 Mart Cumartesi günü saat 13:30’da kendi evinde ağırlayacağı Altınordu’yu yenerek puanını 50’ye çıkarmak istiyor.

Alacağı üç puanla hem sıralamasını hem de belki yarın oynanacak karşılaşmalar sonrasında rakiplerinin puan alınmaması durumunda sıralamasında yükseltebilecek İstanbulspor ekibi.

İstanbulspor ekibi kendi evinde oynadığı son üç maçta ne yazık ki galip gelemedi. Bu üç maçta sadece ve sadece bir puanı kendi hanesine yazdıran İstanbulspor ekibi bu kötü gidişata dur demek istiyor. İstanbulspor şu an 47 puanla ve averajla altın Ordu’nun bir sıra üstünde yer alıyor.

Süper toto birinci ligin ilk yarısında altın Ordu’nun ev sahipliğinde oynanan Altınordu ve İstanbulspor maçını Altınordu 1-0 yenmişti. İstanbulspor ekibi aslında Süper Toto 1. Lig’in ilk yarısında oynanan bu maçta o maçın rövanşını kendi evinde, kendi sahasında almak istiyor.

İstanbulspor ekibi kötü gidişatını dur demek ve puanıyla sıralamasını bir an önce yükseltip ilk beş hatta ilk üç gün içerisinde yer almak istiyor. Artık sezonun son haftalarında giriş yaptığımız şu günlerde alınan her üç puan kaybedilen her üç puan oldukça önem taşıyor. İstanbulspor ekibi bu üç puanı kendi hanesine yazdırarak bir nebze olsun rahatlamak ve bir sonraki hafta için moral toplamak istiyor. Play-off yarışının aslında en kritik en çok merak edilen ve en önemli maçlarından birisi bu maç.

İstanbulspor ekibi play-off mücadelesini kesinleştirmek ve puanını daha da yükseltmek için bu maçı kazanmak, üç puanı kendi hanesine yazdırmak istiyor.

MAÇI NEREDE VE SAAT KAÇTA

Süper toto birinci Lig’in 27. haftasında bugün, 20 Mart Cumartesi günü saat 13:30’da İstanbul FIFA kendi evinde, kendi sahasında, Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı’nda Altınordu ekibini ağırlayacak. Rakibi için tüm hazırlıklarını tamamlayan İstanbulspor ekibi kesin bir galibiyet arayacak sahada.

90 dakikalık play-off mücadelesi için oldukça önemli ve kritik bir maç olan bu maçı Özgür Yankaya yönetecek. Özgür Yankaya 90 dakikalık heyecanlı maçın başlama düdüğünü çalacak. Her iki takım içinde oldukça önemli olan bu kritik maçı TRT spor ve trtspor.com.tr üzerinden izleyebilirsiniz.