Genel İstanbul İstanbulspor Spor TFF 1.Lig

İSTANBULSPOR 46 PUANA ULAŞMAK İSTİYOR

TFF 1. Lig’in 24. haftasında İstanbulspor ekibi deplasmanda Eskişehirspor’un konuğu olacak. İstanbulspor maçı kolay bir maç olarak görüyor. Rakibi TFF 1. Lig’in en sonuna demir atmış vaziyette ve 7 puanda.

İstanbulspor ekibi ise liderlik yarışına daha yakın olabilmek için 2. sıraya yaklaşmak için 3 puanı kazanmak için maça çıkacak. Şu an TFF 1. Lig’de 43 puanda yer alan İstanbulspor ekibi 3. sırada yer alıyor.

İstanbulspor’un bir üstünde ise 50 puanla Samsunspor yer alıyor. İstanbulspor 2.lik sırasına geçebilmek için kayıpsız tüm maçlarını yenmek zorunda ve rakibi Samsunspor’un yenilmesini beklemek zorunda. Bugün, 28 Şubat Pazar günü saat 16.00’da Eskişehirspor karşısında maça çıkacak ve 3 puanı almadan evine dönmek istemiyor.

İSTANBULSPOR ZİRVE İÇİN YARIŞIYOR

Misafir takım TFF 1. Lig’de aldığı üst üste 3. yenilgiden sonra liderlik yarışına veda edecekken geçen hafta Akhisarspor karşısında aldığı galibiyet ve 3 puanla birlikte zirve umudunu tekrardan yeşertti. Bugün, 28 Şubat Pazar günü deplasmanda Akhisarspor maçı gibi rakibi Eskişehirspor’u yenerek umudunu kırmak istemeyen bir İstanbulspor göreceğiz sahada.

Maça dair tüm hazırlıklarını yaptı ve kazanmak için 90 dakika boyunca sadece ter dökecek.

MAÇIN MUHTEMEL İLK 11’LERİ

Eskişehirspor: İbrahim Halil Öner, Buğra Çağlayan, Onur Arı, Tolga Yakut, Mehmet Özcan, Sezgin Coşkun, Bedirhan Altunbaş, Furkan Balaban, Mevlüt Çelik, Emir Yıldız

İstanbulspor: İbrahim Yılmaz, Yayyip Ebrar Cumur, Levent Ayçiçek, Eduart Rroca, Onur Ergün, Uygar Mert Zeybek, Ali Yaşar, Wellinton Nascimento, Mehmet Yeşil, Metin Kabasakal

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

TFF 1. Lig’in 24. haftasında Eskişehirspor ve İstanbulspor maçı oynanacak. Karşılaşma bugün, 28 Şubat Pazar günü saat 16.00’da başlayacak. Maç Eskişehirspor’un ev sahipliğinde Eskişehir Yeni Stadyum’da oynanacak. Maç için her iki takımda tüm hazırlıklarını tamamladı ve maça hazırlar.

Bugün, 28 Şubat Pazar günü deplasmanda geçen hafta oynadıkları Akhisarspor maçı gibi rakibi Eskişehirspor’u yenerek, sahadan galibiyet ile ayrılarak umudunu kırmak istemeyen bir İstanbulspor göreceğiz sahada.

Karşılaşmanın hakemlik görevini de Murat Erdoğan üstlenecek. Murat Erdoğan’ın yardımcıları ise Utku Tunavelioğlu, Özcan Sultanoğlu ve Yakuğ Bakır olacak. Mçaı canlı olarak kendi saatinde TRT Avaz üzerinden izleyebilirsiniz. Şimdiden keyifli maçlar.