Genel İstanbul İstanbulspor Spor TFF 1.Lig

İSTANBULSPOR EVİNDE 3 PUANIN PEŞİNDE

TFF 1. Lig’in 22. haftası oldukça yoğun bir maç takviminde ilerliyor. Bugün, 20 Şubat Cumartesi günü İstanbulspor kendi evinde, kendi sahasında Samsunspor’u ağırlayacak. Ligin üçüncü sırasında yer alan İstanbulspor ekibi bugün üçüncü sırada yer alan Samsunspor’u kendi sahasında ağırlayacak.

Oldukça önemli bir maç oynanacak. İstanbul’da görülecek olan karşılaşmanın hakemi ise Turgut Doman olacak. İstanbulspor liderlik yarışına daha yakın olabilmek için bugün rakibini yenmek için sahaya çıkacak. Maç canlı olarak kendi saatinde TRT Spor üzerinden yayımlanacak.

İSTANBULSPOR 2. SIRAYA YÜKSELMEK İSTİYOR

Ev sahibi takım İstanbulspor şu anda 40 puanla ligin üçüncü sırasında yer alıyor. Eğer bu maçı kazanırsa ligin ikinci sırasında yer alan ve bugün karşılaşacağı rakibi Samsunspor ile aynı puana ulaşmış olacak. liderlik yarışını daha yakından takip etmek isteyen İstanbulspor ekibi maça kazanmak için sahaya çıkacaklar.

İstanbulspor ekibi TFF 1. Lig’inde oynadığı son 2 karşılaşmayı da kaybederek zirve yarışında ağır yara aldı. Bu yüzden bu maçı kazanaraka aldığı mağlubiyetleri unutturmak isteyen İstanbulspor ekibi 90 dakika boyunca tüm performansını sahaya koyacak. İstanbulspor şu an 40 puanla ligde 3. sırada yer alıyor. İkinci sırada bulunan rakibi Samsunspor’u ağırlayacak olan İstanbul temsilcisi, karşılaşmayı kazanarak hem kötü mağlubiyet serisini bitirmek hem de bugün karşılaşacağı rakibini puan tablosunda yakalamak istiyor.

TFF 1. Lig’in ilk yarısında da karşı karşıya gelen İstanbulspor ve Samsunspor ekibinden İstanbulspor rakibini sahada 3-0 yenerek galibiyeti göğüsleyerek ayrılmıştı. Bugün, 20 Şubat Cumartesi günü İstanbulspor ekibi yine ve yeniden rakibini yenerek sahadan ayrılmak istiyor.

Kalesinde ilk yarıdaki maç gibi geçit vermek istemeyen İstanbulspor ekibi maç için tüm hazırlıklarını tamamladı.

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

TFF 1. Lig’in 22. haftasında bugün, 20 Şubat Cumartesi günü İstanbulspor ve Samsunspor karşı karşıya gelecek. Ligin üçüncü sırasında yer alan İstanbulspor ekibi bugün üçüncü sırada yer alan Samsunspor’u kendi sahasında ağırlayacak.

Maç Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı’nda oynanacak ve maçın hakemi de Turgut Doman olacak. Turgut Doman 90 dakikalık heyecanlı maçın başlama düdüğünü çalacak. Maç canlı olarak kendi saatinde TRT Spor üzerinden yayımlanacak.

Maçı takip etmek isteyenler oradan maçı izleyebilecekler.