Blog Genel İstanbul İstanbulspor Spor

İSTANBULSPOR PLAY-OFF’TA DEPLASMANDA

Spor Toto birinci ligin normal sezonu tamamlandı ve artık takımlar play off mücadelesinde çıkacak. İstanbulspor süper lige çıkmaya hak kazanmak için önce yarı finale ve yarı finalde geçerse finalde rakipleri ile karşı karşıya gelecek. İstanbulspor bu akşam, 17 Mayıs pazartesi akşamı saat 20:00’de deplasmanda Altay ile karşı karşıya gelecek. Bu maçı kazanarak final yükselmek isteyen İstanbulspor için hazırlıklarını tamamladı.

İSTANBULSPOR KAZANMAK İSTİYOR

Spor Toto birincilik normal sezonunu 64 puanla dördüncü sırada tamamlayan İstanbulspor takımı play off’a hak kazandı. Pilavını karşılaşması bu akşam, 17 Mayıs pazartesi akşamı saat 20:00’de Altay ve İstanbulspor arasında oynanacak.

İstanbulspor deplasmanda yarı finale çıkacak ve bu maçı kazanarak finalde en iyi performansını sergileyerek süper lige çıkmak istiyor. Sezonun içerisinde altı ile iki kere karşı karşıya gelen İstanbulspor hem deplasmanda hem de kendi evinde rakibini yenerek asla rakibinin üstünlük kurmasına izin vermedi.

İstanbul temsilcilerinden birisi olan İstanbulspor süper lige çıkmak istiyor. Süper lige çıkmak için önündeki ilk engel Altay ile olan maçı. Deplasmanda karşı karşıya geleceği altıyı yenerek finale yükselmek isteyen İstanbulspor rakibine izin vermek istemiyor. Süper Lig’de bu sezon dahil olmak isteyen İstanbulspor rakiplerini eleyerek sezonun sonunda süper lige dahil olmak ve ağustos ayında başlayacak olan yeni sezonda süper Lig’de performansını sergilemek istiyor.

Deplasmanda oynayacağı maç için tüm hazirliklarini tamamlayan İstanbulspor İzmir’e geçti. İzmir’de Altay’ın sahasında oynanacak olan karşılaşmayı kazanarak evine galibiyetle ve finale yükselmiş bir takım olarak dönmek isteyen İstanbulspor tüm hazırlıkları rakibine uygun bir şekilde tamamladı.

Sezon boyunca da iki kere karşı karşıya geldi rakibini her seferinde yanan İstanbulspor bu seferde rakibini yenerek üstünlük kurmak istiyor. Tüm teknik ekip ve tüm oyuncular moral ve motivasyon olarak ve fiziken bu maça hazırlandılar.

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Spor Toto birincilik yarı final maçları bu akşam itibari ile başlıyor. Bu akşam, 17 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20:00’de İstanbulspor deplasmanda Altay Spor kulübü ile karşı karşıya gelecek. Bu maçı kazanarak finale yükselmek isteyen İstanbulspor rakibine izin vermeden 90 dakikayı tamamlamak istiyor. Karşılaşma bu akşam, 17 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20:00’de başlayacak. Karşılaşma Altay Spor Kulübü’nün evsahipliğinde oynanacak. Maçın hakemi Arda Kardeşler olacak.