İstanbulspor

İstanbulspor, Teknik Direktör Cenk Laleci’ye Sert Tepki Gösterdi

İstanbulspor Menemen maçı sonrasında Menemen Belediyespor teknik direktörü Cenk Laleci istanbuspor’a göndermelerde bulundu. Cenk Laleci 2-2 berabere biten maçtan sonra sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu ve İstanbulspor’a bazı göndermelerde bulundu.

Laleci paylaşımında 4 gol atarsın ama aldığın bir puana şükredersin şeklinde bir paylaşımda bulundu. Cenk Laleci rakip takımın başkanının ve teknik ekibinin Trabzonlu olduğunu bir de bunun üzerine maçın hakeminin Trabzonlu olduğunu belirtti. Ardından 4 gol attıklarını ama 2 golün sayılmadığını söyleyip bir puana razı olmak zorunda olduklarını ifade etti.

İstanbulspor Bu Paylaşımlara Tepki Gösterdi

İstanbulspor Kulübü Asbaşkanı Ömer Saral, Laleci’nin paylaşımını alıntılayarak genç bir teknik adam olarak bir cami ve kişiler hakkında yersiz yorumlar yapmasının uygun olmadığını söyledi. Saral son dönemlerde yaşadığı başarısızlığı bu şekilde kapatmaya çalıştığını ifade etti. Ayrıca hakem hatalarını da memlekete bağlamanın uygun bir davranış olmadığını ifade eden Saral bunun kaşınma olduğunu ve kaşınmanın uyuzu arttıracağını belirtti.