Genel İstanbul İstanbulspor Spor

İSTANBULSPOR’DA HEDEF 60 PUAN

Süper Toto birinci Lig’in 32. haftasında İstanbulspor takımı deplasmanda Bursaspor ile karşı karşıya gelecek. Süper Toto birinci Lig’de 57 puanla dördüncü sırada yer alan İstanbul Spor takımı galibiyeti elde ederek 60 puana yükselmek ve maçı kazanmak istiyor. İstanbulspor için oldukça önemli olan maç bu akşam, 25 Nisan Pazar akşamı saat 20:30’da başlayacak.

İSTANBULSPOR GALİBİYET İSTİYOR

Ben toto birinci Lig’in 32. haftasında İstanbulspor takıma Bursaspor ile karşı karşıya gelecek. Son üç haftanın oynanacak Süper Toto birinci Lig’de oldukça önemli maçlar ve kritik anlar yaşanacak. Son olarak Menemen Belediyespor ile karşı karşıya gelen İstanbul spor takımı dört gol atarak rakibine karşı oldukça rahat bir galibiyet kazandı. Aynı rahat galibiyeti bu sefer Bursaspor karşısında elde etmek isteyen İstanbulspor takımı deplasmanda oynayacağı maç için tüm hazırlıklarını tamamladı.

İstanbul temsilcilerinden birisi olan İstanbulspor takımı süper toto süper lige çıkmak için play-off iddiasını hala sürdürüyor. Bursaspor maçı için tüm hazırlıklarını tamamlayan İstanbulspor takımı deplasmanda oynayacağı maç için Bursa’ya geçti. Maç için tüm hazırlıklarını tamamlayan ve galibiyet elde etmek isteyen İstanbulspor takımı rakibine izin vermeden maçı kazanmak istiyor.

Bu akşam Bursaspor ile oynayacağı maçın ardından sonraki hafta kendi evinde Boluspor ve sonrasında deplasmanda Ankaraspor ile karşı karşıya gelecek olan İstanbulspor takımı son üç haftayı galibiyetle kapatmak istiyor. Son üç haftayı galibiyetle kapatmak isteyen İstanbul spor takımı dokuz puan elde etmek istiyor. Süper toto birinci Ligi’nde oldukça başarılı bir konumda yer alan İstanbul spor takımı hem sıralamasını evde puanını artırmak için Bursaspor karşısında kalesini kapatacak ve hücum konusunda rakibini zorlayarak onu rahatsız ederek golleri bulmak istiyor.

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Süper toto birinci Lig’in 32. haftasında İstanbulspor takımı deplasmanda Bursaspor ile karşı karşıya gelecek. Maç bu akşam, 25 Nisan Pazar akşamı saat 20:30’da Bursaspor ev sahipliğinde oynanacak. Bursa Büyükşehir belediye Stadyumu’nda oynanacak olan karşılaşmanın hakemi Serkan Tokat olacak. Karşılaşmayı canlı olarak her zamanki gibi kendi saatinde naklen bir şekilde TRT spor üzerinden izleyebilirsiniz.