İstanbulspor Erzurumspor
İstanbulspor

Beraberlik Sonrasında İstanbulspor’dan Açıklama

Türkiye Futbol Federasyonu 1.Lig 18. Hafta maçında Büyükşehir Belediye Erzurumspor’la 1-1- beraberlik elde eden İstanbulspor; gelecek hafta oynanacak olan maçlara bakıyor. İstanbulspor Teknik Sorumlusu olan Orhan Çıkırıkçı; maçla ilgili açıklamalarda bulunarak; gelecek maçlara baktıkları belirtti. Gelecek haftalardaki maçlarda çok daha başarılı olmak için çok çalışacaklarını belirten Orhan Çırıkçı; İstanbulspor Erzurumspor maç sonucuna dair açıklamalarda da bulundu.

Maç Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadında Oynandı

Ligin 18. hafta maçında Büyükşehir Belediye Erzurumspor’la karşı karşıya gelen İstanbulspor; oynan maçın ardından Erzurumsporla 1-1 berabere kaldı. Maçın ardından açıklamada bulunan takımın teknik sorumlusu olan Orhan Çıkırıkçı; İstanbulspor Erzurumspor maçı sonrasındaki maçlara baktıklarını ifade etti.

Her iki takımı da tebrik eden Orhan Çıkırıkçı; Erzurumsporun ilk yarı itibariyle baskılı bir oyun sergilediğini ifade etti. İkinci yarıda ise İstanbulspor’un iyi oyun oynadığını belirten Orhan Çıkırıkçı; maç sonucunun beraberlikle bittiğini ifade etti. Her iki takım için de beraberlik durumunun hayırlı olduğunu belirten Orhan Çıkırıkçı; takım olarak üst sıralara çıkmak için mücadele edeceklerini açıkladı.