Blog dünyadan futbol haberleri futbol futbol haberleri galatasaray Genel güncel futbol haberleri güncel spor haberleri Spor spor haberleri spor toto süper lig Süper lig transfer

Galatasaray Transferde Gizli İlerliyor

Sarı kırmızılı takım Galatasaray süper ligde sezon sonunda şampiyonluğa doğru giderken bir yandan da gelecek sezonki kadro planlaması için yönetim ve teknik heyet bir arada çalışmaya devam ediyorlar.

Sezon başında sarı kırmızılı takımda birçok yerli ve yabancı yıldız isiler ile kadrosunu güçlendirirken sezon sonu gelirken hem kadroda düşünülmeyen hem de sezon sonun da sözleşmesi bitecek olan kiralık olarak takım da yer alan isimleri kadroda tutma çalışmalarına başladılar.

Sarı kırmızılı takım da en çok dikkat çeken isimlerden birisi 30 yaşındaki Arjantinli golcüsü Mauro Icardi oldu. Sezon sonun da sarı kırmızılı forma ile sözleşmesi bitecek olan oyuncusu için Fransız kulübü PSG’ yevadelere yayılmış 10 milyon Euro ‘luk bir teklif paketi sunmaya hazırlanıyorlar.

Sarı kırmızılı takım da bir diğer dikkat çeken isim ise 26 yaşındaki Kosovalı hücum oyuncusu Milot Rashica oldu. 26 yaşındaki Kosovalı hücum oyuncusu Milot Rashica performansı ile Galatasaray taraftarı ve teknik heyetinin de beğenisini kısa sürede toplarken sezon sonunda takımdan ayrılacak isimlerden birisi. Sezon sonun da kiralık sözleşmesi bitecek olan 26 yaşındaki Kosovalı hücum oyuncusu Milot Rashica İngiltere Championship ekiplerinden Norwich City ile sarı kırmızılı yönetim pazarlık masasına oturarak oyuncusunu bırakmak istemiyorlar.

Sarı kırmızılı takımın sezon başında ise büyük uğraşlar verdiği ancak kadrosuna katamadığı 34 yaşındaki Şili ‘li golcü Alexis Sanchez’ i sezon sonun da bir kez daha kadrosuna katmak için çalışmalara başlayacaklar.

Galatasaray Sanchez İçin Bir Kez Daha Devreye Girecek

Sarı kırmızılı takım Galatasaray ‘ ın sezon başında birçok yıldız isim ile kadrosunu güçlendirirken bir isim ile çok uğraşmalarına rağmen anlaşamaya varamamışlardı.

Galatasaray bu kez gizli den yürüttüğü transfer de 34 yaşındaki Şili ‘li golcü Alexis Sanchez için bir kez daha sezon sonun da devreye girmesi bekleniyor. Yönetimin daha önce de istediği hatta Arda Turan’ın da devreye girdiği Alexis Sanchez konusunda mutlu sona ulaşamamışlardı.

34 yaşındaki Şili ‘li golcü Alexis Sanchez sezonu Fransız ekibi Marsilya’ da geçirirken sezon sonun da Fransız ekibi Alexis Sanchez ile sözleşme uzatmayarak sezon sonun da yollarını ayırması bekleniyor.

Sarı kırmızılı takımın bu neden le 34 yaşındaki Şili ‘li golcü Alexis Sanchez sezonu Fransız ekibi Marsilya’ dan ayrılacağını kesin gözü ile bakılırken tecrübeli oyuncuyu bu kez kimseye kaptırmadan sarı kırmızılı formayı giydirmek istiyorlar

Sarı kırmızılı takımın da 34 yaşındaki Şili ‘li golcü Alexis Sanchez’ e 1 + 1 yıllık da bir sözleşme önermeyi düşünüyorlar.

Alexis Sanchez Bu Sezon Ne Yaptı?

34 yaşındaki Şili ‘li golcü Alexis Sanchez sezonu Fransız ekibi Marsilya’ da geçirirken Fransız ekibine gitmesinde en büyük neden Şampiyonlar liginde olmaları olmuştu.

Bu sezon Marsilya ile 35 karşılaşmada görev alan Alexis Sanchez 16 gol ve 1 de asistlik performans gösterdi.