Egehan Gök
İstanbulspor

İstanbulspor Egehan Gök İle Anlaştı

İstanbulspor lige ara verilen dönemde Altınordu takımının 19 yaşındaki orta saha oyuncusuyla anlaştı. TFF 1. Lig takımları arasında yer alan Altınordu takımında oynayan Egehan Gök; Altınordu takımıyla yollarını ayırarak; İstanbulspor’a transfer oldu.

Altınordu takımının altyapısından yetişmiş olan Egehan Gök; toplamda 21 defa milli formayı terletmiş olan bir oyuncu olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Antınordu ve İstanbulspor takımlarının birbirleriyle anlaşması sonrasında bu transferin gerçekleştiği bildirildi. Egehan şayet İstanbulspor’dan bonservis bedeli alınarak bir başka takıma transfer olacak olursa; Altınordu futbol takımının transfer bedeli üzerinden %50 pay alacağı açıklandı.

İstanbulspor’un Yeni Transferi Egehan Gök Oldu

Altınordu takımının ilk yarı maçlarında toplamda 4 kez forma giyme şansı yakalayan Egehan Gök; orta sahadaki oyunuyla dikkatleri üzerine çekiyor. Altınordu takımı daha önce de yine kendi oyuncusu olan  Berkay Görmez’i İstanbulspor takımına göndermişti.

Altınordu takımı ilk yarı sonrasında bazı oyuncularla yollarını ayırmak durumunda kalmıştı. Bu kapsamda Ersel ile Engin’le de yollarını ayıran İzmir ekibinin; Egehan Gök’ün da takımdan ayrılmasıyla toplamda 5 futbolcusuyla yollarını ayırdığı belirtildi.