Onur Ergün
İstanbulspor

İstanbulspor Kaptanı Onur Ergün’den Açıklamalar

TFF 1. Lig maçlarının ikinci yarısına Antalya’da hazırlanan İstanbulspor takımının kaptanı Onur Ergün birtakım açıklamalarda bulundu. Takımlarına 3 büyükler dahil olmak üzere pek çok farklı takımdan futbolcuların geldiğini belirterek; bu oyuncuların bazılarının çok başarılı olduklarını açıkladı. Bursaspor’dan takımlarına gelen Zeki’nin şimdi Lille’de oynadığını açıklayan Ergün; Duhan’ın da takım da çıkış yakaladığını belirtti. Ancak bazı futbolcuların ise takımlarına pek bir şey veremediklerini ifade etti.

Sarı Siyahlı takımın deneyimli futbolcusu ve takım kaptanı olan Onur Ergün İhlas Haber Ajansına bazı açıklamalarda bulundu. Takıma yeni gelen futbolcular ve takımın yeni hocası Fatih Tekke hakkında da açıklamalarda bulunan Ergün; istedikleri skorları alamadıkları da belirtti.

İlk Yarıda İstediğimiz Sonuçları Alamadık

Ligin ilk yarısında iyi bir futbol ortaya koyduklarını ancak buna karşılık olarak oyunun sonucuna etki etmediklerini belirten Ergün; ligin ilk yarısını Fırat Hocayla devam ettiklerini belirtti. Esasında ligdeki en iyi futbolu oynayan takımlar arasında yer aldıklarını belirten deneyimli kaptan; ancak skor noktasında pek üretken olamadıklarını sözlerine ekledi.

Ligin en genç ekipleri arasında yer aldıklarını belirten Ergün; skor olarak bir türlü istediklerini alamadıklarını ifade etti. Fatih Hocanın takımlarına geldiğini belirten Ergün; genç oyuncuların takımlarında bulunduğunu ve bu futbolcuların kendilerini geliştirdiklerini ifade etti.