Genel İstanbul İstanbulspor Spor

İSTANBULSPOR’DA HEDEF 50 PUAN

Süper toto birinci Lig’in 28. haftasında İstanbulspor ekibi bugün, 3 Nisan cumartesi günü saat 16:00’da Süper Toto birinci ligin lider takımı olan GZT Giresunspor’un konuğu olacak.

Karşılaşma bugün, 3 Nisan Cumartesi günü saat 16:00’da Giresunspor’un ev sahipliğinde oynanacak. Giresunspor Çotanak Spor kompleksinde oynanacak olan maçın hakemi ise direnç Tonusluoğlu olacak. Maçı canlı olarak TRT Spor üzerinden kendi saatinde naklen bir şekilde izleyebilirsiniz.

Tüm hazırlıkları tamamlayan İstanbulspor ekibi bu maçı kazanarak puanını 50’ye çıkarmak istiyor.  Son iki maçtır galibiyete hasret kalan İstanbulspor ekibi bugün GZT Giresunspor ekibinin karşısında kesin bir galibiyet elde ederek üç puanına kavuşmak istiyor.

İSTANBULSPOR ÜÇ PUAN ARAYACAK

İstanbul takımlarından birisi olan İstanbul Spor ekibi bugün Giresunspor karşısında kesin bir galibiyet arayacak. Lider takım olan onun sahasına konuk olacak olan İstanbulspor ekibi bütün performansını sahaya koyarak 90 dakika boyunca sahada ter dökecek ve rakibini zorlayarak üç puanı kazanmak istiyor. Rakibi lider ve zorlu bir rakip olsa da İstanbulspor ekibi kendilerine güveniyor.

Oldukça iyi bir performans sergileyen İstanbulspor ikili şu an Süper loto birincilikte 47 puanla altıncı sırada yer alıyor. İstanbulspor ekibi son olarak Altınordu ile karşı karşıya geldi ve Altınordu ile oynadığı maçı 1-2 rakibine karşı kaybetti. Ondan önce oynadığı yine deplasman maçı olan Adana Demirspor maçını da 2-0’lık skor ile kaybeden İstanbulspor ekibi bugün Giresunspor karşısında galibiyet arayacak.

Son iki maçtır galibiyete hasret kalan İstanbulspor ekibi bugün GZT Giresunspor ekibinin karşısında kesin bir galibiyet elde ederek üç puanına kavuşmak istiyor.

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Süper toto birinci Lig’in 28. haftasında İstanbulspor deplasmanda Giresunspor’un konuğu olacak. Karşılaşma bugün, 3 Nisan Cumartesi günü saat 16:00’da Giresunspor’un ev sahipliğinde oynanacak.

Giresunspor Çotanak Spor kompleksinde oynanacak olan maçın hakemi ise direnç Tonusluoğlu olacak. Maçı canlı olarak TRT Spor üzerinden kendi saatinde naklen bir şekilde izleyebilirsiniz.

Son iki maçtır galibiyete hasret kalan İstanbulspor ekibi bugün GZT Giresunspor ekibinin karşısında kesin bir galibiyet elde ederek üç puanına kavuşmak istiyor.