Genel

İstanbulspor’dan Muhammed Demirci, Erzincanspor’la Görüşüyor

Beşiktaş altyapısından yetişen ve bir süredir İstanbulspor’da top koşturan 25 yaşındaki Muhammed Demirci’nin yeni takım olarak Erzincanspor’la görüştüğü ifade edildi.

Beşiktaş altyapısında yetişen ve bir dönem Barcelona’ya gitmesi söz konusu olan Muhammed Demirci İstanbulspor’da tutunamayınca Erzincanspor ile görüşmeye başladı.

Türk Messi olarak da anılan Muhammed Demirci kariyerine Beşiktaş altyapıda başladı. Buradan Gaziantep BB, Mouscon gibi takımlarda top koşturan 25 yaşındaki futbolcu son olarak İstanbulspor forması giydi.

Muhammed Demirci’nin Yeni Takımı Erzincanspor Olabilir

Mustafa Sarıgül Muhammed Demirci ile Erzincanspor arasındaki görüşmeleri doğruladı. Konu ile ilgili açıklama yapan 24Erzincanspor Teknik Direktörü Mustafa Sarıgül, Muhammed Demirci ile görüşme yaptıklarını ve bu görüşmeleri sonuca bağlayacaklarını ifade etti. Teknik Direktörü Mustafa Sarıgül’ün de doğruladığı bu görüşmelerin sonunda Muhammed Demirci’nin Erzincanspor renklerine bağlanacağı düşünülüyor.

İstanbulspor’da çok aktif olamayan Demirci, sarı-siyahlı formayla bu sezon toplamda 5 maça çıktı. Demirci çok iyi performans gösteremediği bu maçlarda gol ya da asist yapamadı.