Genel İstanbul İstanbulspor Spor TFF 1.Lig

İSTANBUSLPOR 3 PUANI DEPLASMANDA ARAYACAK

TFF 1. Lig 21. hafta maçları kaldığı yerden devam ediyor. Bugün, 13 Şubat Cumartesi günü saat 13.30’da İstanbulspor deplasmanda Bandırmaspor’un konuğu olacak. Geçen hafta Ümraniyespor’u kendi evinde ağırlayan ve rakibine karşı 2-3 yenilen İstanbulspor bu hafta Bandırmaspor karşısında, deplasmanda maçı kazanmak istiyor.

Hem kendilerine, hem teknik ekibe hem de taraftarlarına bunu unutturmak isteyen İstanbulspor ekibi maça son güne kadar titizlilikle hazırlandı. maç Bandırma 17 Eylül Stadı’nda saat 13.30’da oynanacak. Maçın hakemi ise Alper Çetin olacak. Çetin 90 dakikalık kıyasıya mücadeleye ev sahipliği yapacak olan karşılaşmanın başlama düdüğünü çalacak.

İSTANBULSPOR 43 PUAN OLMAK İSTİYOR

Misafir takım İstanbulspor ekibi şu an TFF 1. Lig’de lider Giresunspor’dan 4 puan düşük ve 2. sırada yer alıyor. 40 puanla avarej ile 2. sırada yer alan İstanbulspor ekibi geçen hafta kendi evlerinde alamadıkları 3 puanı bu hafta alarak hem avarej kıstasından kurtulmak istiyorlar hem de lider takım Giresunspor’u daha yakından takip etmek istiyorlar.

Bu maçı kazanırlarsa liderlik yarışında daha baskın bir tavır sergileyebilecek olan İstanbulspor ekibi bu maçı kazanmak için deplasman yolculuğuna çıktılar. Bandırmaspor’u onun sahasında yenerek evine galibiyeti göğüsleyerek dönmek isteyen İstanbul takımı kazanmak için sahaya çıkacak.

TFF 1. Lig’in ilk yarısında oynanan maç İstanbulspor’un kendi evinde oynandı ve İstanbulspor rakibi Bandırmaspor’u 2-1 yenerek 3 puanı kendi hanesine yazdırdı. İstanbulspor yine aynı şekilde galibiyeti kazanmak istiyor. Bugün, 13 Şubat Cumartesi günü bu sefer deplasmanda karşı karşıya geleceği rakibini yeniden yenerek 3 puanı kendi hanesine yazdırmak için sahaya çıkacak.

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

TFF 1. Lig’in 21. hafta maçları kapsamında Bandırmaspor ve İstanbulspor karşı karşıya gelecek. Bandırmaspor’un ev sahipliğinde Bandırma 17 Eylül Stadı’nda oynanacak maçın hakemi Alper Çetin olacak.

Maçı canlı olarak TRT Spor üzerinden izleyebilirsiniz aynı zamanda da trtspor.com’dan da maçı takip edebilirsiniz. TFF 1. Lig’de lider Giresunspor’dan 4 puan düşük ve 2. sırada yer alıyor. 40 puanla avarej ile 2. sırada yer alan İstanbulspor ekibi geçen hafta kendi evlerinde alamadıkları 3 puanı bu hafta alarak hem avarej kıstasından kurtulmak istiyorlar hem de lider takım Giresunspor’u daha yakından takip etmek istiyorlar.