İstanbulspor
İstanbulspor

İstanbulspor Başkanı’ndan Ndao’ya Prim

Türkiye Futbol Federasyonu 1.Lig ekiplerinden İstanbulspor ligin 30.haftasında kendi evinde Fatih Karagümrük takımı ile karşılaştı. Vefa Stadı’nda yapılan maç Karagümrük’ün 1-0 üstünlüğü ile sona erdi. Bu maç ve maçtan sonra yaşananlar hakkında FIFA Menajeri Doğan Ercan bir spor programına açıklamalarda bulundu.

Ndao’ya, Ecmel Başkan’dan Övgüler

İstanbulspor Başkanı Ecmel Faik Sarıalioğlu ve Karagümrükspor’un başarılı oyuncusu Alassane Ndao arasında yaşananları Doğan Ercan anlattı. 1-0 biten maçtan sonra Doğan Ercan ve Alassane Ndao’yu Başkanı Ecmel’in yemeğe çağırdığını ve burada konuştuklarını açıkladı.

Yemek sırasında İstanbulspor Başkanı Ecmel Faik Sarıalioğlu’nun yıldız oyuncuyu başarılı oyunundan dolayı tebrik ettiğini ve çok iyi bir performans gösterdiğini ifade ettiğini söyledi. Başkan’nın oyuncuya başarısından dolayı ödüllendirmek için prim verdiği ve oyuncunun da onun elini öptüğünü ifade eden Ercan bu olayın kendisini mutlu ettiğini söyledi.

Ndao’nun gelecekte oynayacağı kulüplerle ilgili açıklama yapan Doğan Ercan Ndao’yu Lille’in istediğini bildiğini ifade etti.

Güncel Yazılar