İstanbulspor
İstanbul İstanbulspor

İstanbulsporlu Duhan’ın Fiyatı 3 Milyon Euro

TFF 1.Lig ekiplerinden İstanbulspor takımının 21 yaşındaki sol bek oyuncusu Duhan Aksu‘ya Yılport Samsunspor talip oldu. Samsunspor Kulübü Başkanı Yüksel Yıldırım Duhan’a talip olduklarını ve İstanbulspor yönetimi ile iletişime geçtiklerini kulübün oyuncu için 3 milyon Euro bonservis istemesi üzerine transfer görüşmelerinden vazgeçtiklerini ifade etti.

Önce Osmanlıspor’un Kapısını Çaldılar

Samsunspor Kulübü Başkanı Yüksel daha önce Osmanlıspor ekibinden Ali Eren İyican’a talip olduklarını söyledi. Yıldırım Osmanlıspor Kulübü oyuncunun fiyatında indirime gitmeyince İstanbulspor ekibinden Duhan Aksu’ya talip olduklarını belirtti.

Duhan için İstanbulspor yönetimi ile görüşmeler yaptıklarını, yönetimin 3 milyon Euro talep ettiğini belirten Başkan Yüksel Yıldırım ellerinde bu kadar para olmadığını söyleyince transferin durdurulduğunu ifade etti.

Başkan Yüksel Yıldırım 22 yaşındaki Tuncer Duhan Aksu’yu transfer ederek takımın yaş ortalamasını düşürmeyi hedeflediklerini belirtti. Genç oyuncuların fiyatlarının çok yüksek olması sebebi ile sol bek için tecrübeli oyuncu arayışına girildiği ifade edildi.

Güncel Yazılar