İstanbulspor
İstanbulspor

Yattara ve Roberto Carlos

İstanbulspor yardımcı antrenörü Yattara, bir yayın kuruluğunun sorularına cevaplar verdi. Yapılan röportajda sorulara samimi cevaplar veren Yattar’a Trabzonspor’da oynadığı için çok mutlu olduğunu söyledi. Trabzonspor’un şu anki kadrosunun çok iyi olduğunu ve şampiyonluğu hak ettiklerini söyleye Yattara onların şampiyonluğunu görmek istediğini söyledi.

Tecrübeli spor adamı, Süper Lig’in tescili ile ilgili olarak sorulan soruya liglerin oynanmasını ve şampiyonun belli olmasını istediğini söyledi. Yattara oyun tarzındaki başarısını Afrika’da yolda oynadıkları futbola borçlu olduğunu akademiye hiç gitmediğini söyledi.

Barcelona’dan Teklif Geldi

Şimdilerde İstanbulspor takımının yardımcı antrenörlüğünü yapan Yattara, kendisine Trabzonspor’da oynadığı yıllarda Barcelona’dan teklif geldiğini söyledi. Futbol adamı o dönemdeki yönetimin teklifi geri çevirdiklerini söyleyerek bunun cevabını o dönemdeki yönetime sormak gerek dedi.

Fenerbahçe’de oynayan Roberto Carlos’un kendisi ile ilgili yaptığı yorumlar soruldu.  Yattara oynadıkları maçtan sonra Carlos’un, Real Madrid’e kendisini önerdiğini duyduğunu ifade etti. Yattar, Süper Lig’de Trabzonspor olmazsa Beşiktaş’ı çalıştırmayı istediğini ifade etti.

Güncel Yazılar