İstanbulspor
İstanbulspor İstanbul

İstanbulspor’dan Fenerbahçe’ye Geçmiş Olsun

Geçen sezon mart ayından itibaren ülkemizdeki spor dünyası korona virüs salgın tehlikesi ile karşı karşıya kaldı. Bu salgın hastalık sebebiyle tüm spor müsabakalarına ara verildi.

Futbol liglerinde son haftalarda oyuncusuz olarak oynanmaya başlayan müsabakaların öncesinde takım oyuncularına ve teknik ekiplere COVID-19 testleri yapılmaya başlandı. Bu testlerin yapılmaya başlaması ile birçok kulüpte test sonuçları pozitif olan oyunculara rastlandı.

Fenerbahçe ekibinden de bir oyuncu ve bir teknik çalışanda COVID-19 testleri pozitif çıktı. İstanbulspor yönetimi, ekibinde test sonuçları pozitif çıkan Fenerbahçe Kulübü’ne geçmiş olsun mesajı yayınladı.

Yayınlanan mesajda geçmiş olsun dileklerinin yanında pozitif çıkan kişilerin bir an önce sağlıklarına kavuşması da temenni edildi.

Emir Kaan Gültekin İstanbulsporlu Oldu

İstanbulspor yeni sezon hazırlıklarına yaptığı transferlerle devam ediyor. Profesyonel oyuncu Emir Kaan Gültekin ile sözleşme yapıldı. Oyucu ile 5 yıllık bir sözleşme imzalandı.2.Lig ekiplerinden Tarsus İdmanyurdu’nda forma giyen 19 yaşındaki Emir Kaan Gültekin ile sözleşme yapıldı. Genç orta saha oyuncusu 5 yıllığına İstanbulspor renklerine bağlanmış oldu.

Güncel Yazılar