İstanbulspor
İstanbulspor

İstanbulspor’dan Fenerbahçe’ye

İstanbulspor takımını çalıştıran Fırat Gül’ün adı şimdilerde Fenerbahçe’yi geçici olarak çalıştıracak teknik adam olarak geçiyor. Fenerbahçe uzun süredir teknik direktör arayışı içinde bulunuyor. En son Hırvat teknik adam Nenad Bjelica ile görüşme yapılarak anlaşma sağlandığı söylenmişti. Aradan uzun süre geçmiş olmasına rağmen Nenad Bjelica ile imzaların atılmadığı görüldü.

Fenerbahçe’de sezonun sonuna kadar takımı çalıştıracak bir teknik adam arayışına girildiği söyleniyor. Yönetimin Bjelica ile anlaşma konusunu %50 ertelediği belirtilirken teknik adam arayışının da sürdüğü bildirildi.

Fırat Gül Listede Üst Sıralarda

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un bayram sonrası bir açıklama yapacağı söylenirken şimdilik bir açıklama olmadığı ve ilerleyen günlerde bu açıklamanın yapılacağı belirtildi. Takımı çalıştırmak üzere farklı isimler gündeme geliyor. Kulüpten bu konuda adı geçen Aurelio’nun bu işi yapamayacağı belirtildi. Bu sezonu bitirip gelecek sezonda da takımın başında bulunacak isim olarak Fırat Gül’ün adı geçiyor.

İstanbulspor takımını çalıştırmış olan ve sonrasında da Boluspor’un başına geçen teknik adamın bu görev için uygun olduğu düşünülüyor.

Güncel Yazılar