İstanbulspor
İstanbulspor

Zeki Çelik, İstanbulspor’dan Lille’ye

İstanbulspor takımından Fransa liginde mücadele eden Lille’ye transfer olan Zeki Çelik korona virüs sebebiyle karantinada kaldığı günleri paylaştı. Fransa’da liglere ara verilmesi sürecinde Türkiye’ye gelen ve Gaziantep’teki KYK yurdunda 14 günlük karantinaya oyuncu bu günleri ve gündemi değerlendirdi.

İnternet üzerinden canlı yayına katılarak burada sorulan sorulara cevap veren Zeki Çelik, Türkiye’de beğendiği oyuncuları sıraladı. Gökhan Gönül’ü, Şener Özbayraklı’yı, Galatasaraylı Mariano’yu beğendiğini ifade eden oyuncu karantina günlerinin çok iyi geçtiğini söyledi. Başarılı oyuncu karantina sürecinde futboldan uzak kaldığını ve futbolu çok özlediğini söyledi.

İstanbulspor’dan Lille’e Transfer Süreci

İstanbulspor takımında forma giydiği dönemde çok başarılı bir performans sergileyen Zeki Çelik gelen teklifi değerlendirerek Lille takımına transfer oldu. Hedefinin hep en yukarıda olmak olduğunu söyleyen oyuncu Lille’de en iyi Yusuf Yazıcı ile anlaştığını belirtti.

Türk Futbolunda yabancı oyunculara karşı çok büyük bir ilginin bulunduğunu belirten oyuncu formasını girdiği takımın teknik direktörü ile arasının çok iyi olduğunu da sözlerine ekledi.

Güncel Yazılar