İstanbulspor
İstanbul İstanbulspor

İstanbulsporlu Aldin Cajic Sivasspor’a Gidiyor

Türkiye Futbol Federasyonu 1.Lig ekiplerinden İstanbulspor takımının gözde oyuncuları arasında yer alan Aldin Cajic Sivasspor ile anlaştı. Oyuncuyu Sivasspor, Galatasaray ile anlaşan oyuncusu Mert Hakan Yandaş’tan boşalan mevki için düşünüyor.

Bu sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Aldin Cajic için Yiğidoların İstanbulspor’a 500 bin Euro ödeyeceği belirtildi. Cajic’in performansı ile Mert Hakan Yandaş’ın yerini dolduracağı düşünülüyor.

Oyun Tarzı Adem Ljajic’e Benziyor

İstanbulspor takımında forma giyen Aldin’in kendisine Genoa’dan gelen teklifi reddettiği bildirildi. 29 maçta 9 gol atan ve 1 asist yapan genç Boşnak yıldızın Sivasspor tarafından yapılan teklifi kabul ettiği bildirildi. Aldin’in  Rıza Çalımbay ile çalışmayı istediği için gelen teklifi kabul ettiği belirtildi. Sivasspor’un bu transfer için 500 bin euroyu gözden çıkardığı söyleniyor.

27 yaşındaki Aldin Cajic , Bosna-Hersek Milli Takım alt yaş kategorilerinde forma giydi. Buradan yükselerek Türkiye’de top koşturmaya başlayan oyuncu için patlama yapamamış Adem Ljajic benzetmesi yapılıyor. Aldin’in oyun tarzının Adem Ljajic’e çok benzediği belirtiliyor.

Güncel Yazılar