İstanbulspor
İstanbulspor

Aldin Cajic Beşiktaş’tan Sonra Fiorentina Listesinde

Türkiye Futbol Federasyonu 1.Lig ekiplerinden İstanbulspor takımında forma giyen Aldin Cajic ile ilgili Beşiktaş’a döneceği haberlerinden sonra yabancı kulüplerin de devreye girdiği belirtildi.

Süper Lig temsilcilerinden Beşiktaş pandemi sürecinde önümüzdeki yılın transferlerine ağırlık vermeye başladı. Kulübü İstanbulspor’a kiraladığı Aldin Cajic ile ilgili aldığı karar son günlerde haberlere yansımıştı. Beşiktaş kulüp başkanının oyuncuyu A Takımında değerlendirme kararını alması ile görüşmelere başlandığı belirtilmişti.

Fiorentina Devreye Girdi

İstanbulspor takımında top koşturan fakat bu takımda beklenilen performansı gösteremeyen Aldin Cajic ile ilgili transfer haberleri gelmeye devam ediyor. Beşiktaş tarafından yapılan açıklamadan sonra başka takımların da oyuncuyu listesine aldığı öğrenildi. Avrupa kulüplerinden Fiorentina’ın da Cajic için devreye girdiği belirtildi.

Ayrıca İtalyan basınında çıkan habere göre oyuncu için Beşiktaş, Fiorentina, Sivasspor, Genoa ve  Hollanda’nın bazı kulüplerinin devreye girdiği haberine yer verildi. 27 yaşındaki Boşnak oyuncusu Aldin Cajic’in imza atacağı takımın hangisi olacağı merakla bekleniyor.

Güncel Yazılar: