İstanbulspor
İstanbulspor

İçin Prensip Anlaşmasına Varıldı

Beşiktaş’ın İstanbulspor takımına kiralık olarak gönderdiği Aldin Cajic için iki takı arasında görüşmeler yapılmaya başlamıştı. Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin Cajic’i A Takımında değerlendirmek istedikleri ile ilgili çıkan haberin ardından oyuncu için görüşmeler başlatıldı.

Beşiktaş yönetiminin takımda forma giyen Adem Ljajic ile maliyetinin çok yüksek olması sebebiyle yollarını ayıracağı bildirildi. Bunun yanında İstanbulspor’da bulunan Aldin Cajic için de 500 bin Euro karşılığında prensip anlaşması yapıldığı belirtildi. Bu anlaşamaya göre Beşiktaş Cajic’e yıllık 250 bin Euro verecek.

Beşiktaş’tan Ljajic Gidecek Cajic Gelecek

Son günlerde yaşanan koronavirüs tehlikesi sebebiyle kulüpler maddi olarak sıkıntılar yaşamaya başladı. Süper Lig takımlarından Beşiktaş da bu sıkıntılar sebebiyle maaş bandını 20 milyon Euro olarak sınırlandırdı.

Beşiktaş yönetimi İstanbulspor kulübüne kiralık olarak gönderdiği Aldin Cajic’i uygun bir fiyata takımda oynatmak istiyor. Yapılan görüşmeler sonunda oyuncunun alınması konusunda prensip anlaşması yapıldı.

Cajic, İstanbulspor formasıyla 25 maça çıkıp 9 gol attı. Oyuncu ile ilgili olarak Sergen Yalçın’ın da Aldin Cajic transferine onay verdiği belirtildi.

Güncel Yazılar